درباره فیدارخاک

امنیت غذایی

با توجه به افزایش رو به رشد جمعیت، دستیابی به امنیت غذایی به یکی از چالش های جوامع تبدیل شده است. فیدار خاک پاسارگاد به منظور دستیابی به یک کشاورزی پایدار، اقدام به تامین نهاده های دوستدار محیط زیست با بهترین کیفیت و اثر گذاری نموده است

دوستار محیط زیست

 از آنجاکه هدف کشاورزی طبیعی، حفظ سلامت خاک و میکروارگانیسم ها، حفظ کمیت وکیفیت محصولات کشاورزی، و حفظ سلامت دام و انسان است، لذا محصولات ارائه شده توسط فیدار خاک پاسارگاد ضامن سلامتی خاک و تولید محصولات پاک و طبیعی می باشد.

برترین کود

استفاده از مواد اولیه بسیار با کیفیت و طبیعی، داشتن فرمولاسیون ویژه و ترکیبی از انواع اسیدهای آمینه آلی و آنزیم های گیاهی، محصولات شرکت فیدار خاک پاسارگاد را در زمره برترین کودهای موجود در بازار ایران قرار داده است.

فیدارخاک پاسارگاد، شرکتی جوان در زمینه واردات، تامین و توزیع نهاده های کشاورزی می باشد،علی رغم جوان بودن دارای تیمی متخصص و آموزش دیده از نخبگان فارغ التحصیل در رشته های مرتبط ،جهت برطرف کردن نیازهای کشاورزی می باشد.

یکی از مهم ترین و بارزترین اهداف شرکت ارائه محصولات با کیفیت بالا و منحصر به فرد جهت رضایت و اطمینان خاطر همکاران و جامعه کشاورزی است. باتوجه به شعار شرکت “تغذیه خاک،محصول پاک” تمرکز اصلی ما تامین بهترین برندهای روز دنیا با بالاترین کیفیت و فرمولاسیون ویژه، مناسب خاک و اقلیم کشور عزیزمان ایران می باشد. در جهت تکمیل سبد محصولات، شرکت فیدار خاک پاسارگاد سعی در برقراری ارتباط موثر با نمایندگی شرکتهای معتبر دنیا در داخل و خارج نموده است. در راستای نیل به اهداف یاد شده، تیم ما موفق به عقد قرارداد نمایندگی انحصاری فروش وتوزیع محصولات شرکت Nutrifer Ecol با برند Nutrifer از کشور اسپانیا و Competance اردن با برند agrogate در سرتاسر ایران شده است.

فیدارخاک پاسارگاد

تماس با فیدار خاک

جهت اخذ نمایندگی و یا دریافت اطلاعات بیشتر درخواست خود را برای ما ارسال فرمایید. درکمتر از 24 ساعت کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.