نوتریفر اکول

کمپانی نوتریفر اکول کشور اسپانیا با بهره گیری از نیروهای متخصص و کارآمد همواره سعی بر آن داشته که پیشرو در تولید کودهای کشاورزی در جهان باشد. دامنه تولیدات این شرکت بر پایه فناوری مکانیزه می باشد و تجهیزات آزمایشگاهی آن بر اساس آخرین تکنولوژی موجود بهره برداری شده است. کمپانی نوتریفر اکول تولید کننده بیش از 120 محصول مطابق با استانداردهای جهانی است. این شرکت جز معدود شرکتهایی است که جهت تولید کودهای خاص از رآکتورهای بسیار ویژه استفاده می نماید.

هیگرو رینو

هیگرو رینو با دارا بودن عناصری مثل نیتروژن و پتاسیم، اسید فورمیک، سیتوکینین، ایندول استیک اسید و باکتری های مفید علاوه بر افزایش باردهی و توپر شدن میوه، باعث کشیده شدن سایز میوه به ویژه خیار، بادمجان، کدو، لوبیا سبز، فلفل سبز، خرما و موز می شود.

روتینگ پلاس

روتینگ پلاس، حاوی اسید فورمیک، ایندول استیک اسید، اسید سیتریک، نفتالیک اسید و سالیسیلیک اسید می باشد که موجب رفع انسداد آوندها، تقویت ریشه و ریشه زایی، پیشگیری و کنترل قارچ ها میگردد. ترکیب روتینگ پلاس با اصلاح کننده خاک، هیگرو اگری ای سی باعث اثرات چشمگیر بر رشد رویشی و زایشی در گیاهان می شود.

ویروکسین

ویروکسین: محصولی بسیار استثنایی در کنترل و پیشگیری بیماری های ویروسی می باشد. ویروکسین با فریز کردن ویروس ها از پیشرفت آنها جلوگیری میکند

تماس با فیدار خاک

جهت اخذ نمایندگی و یا دریافت اطلاعات بیشتر درخواست خود را برای ما ارسال فرمایید. درکمتر از 24 ساعت کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.