محصولات

کمپانی کامپتنس در کشور اردن به تولید انواع کودهای منحصر به فرد ( مایع، پودر و سوسپانسیون) بسیار معروف است و علاوه بر آن به تولید طیف گسترده ای از محصولات خاص شامل عناصر کمیاب، اسیدهای آمینه، مواد آلی، نرم کننده خاک، محصولات برداشت و کودهای تخصصی با راندمان بالا می پردازد.
این کمپانی در صدر بهترین تولید کننده های کود شیمیایی در خاورمیانه قرار دارد و خدمات و پشتیبانی فنی را برای تمام کشاورزان منطقه با بهترین راه حل ممکن ارائه و ارائه می کند تا به حداکثر بهره وری و سود برسند.

کمپانی نوتریفر اکول کشور اسپانیا با بهره گیری از نیروهای متخصص و کارآمد همواره سعی بر آن داشته که پیشرو در تولیدد کودهای کشاورزی در جهان باشد. دامنه تولیدات این شرکت بر پایه فناوری مکانیزه می باشد و تجهیزات آزمایشگاهی آن بر اساس آخرین تکنولوژی موجود بهره برداری شده است. کمپانی نوتریفر اکول تولید کننده بیش از 120 محصول مطابق با استانداردهای جهانی است. این شرکت جز معدود شرکتهایی است که جهت تولید کودهای خاص از رآکتورهای بسیار ویژه استفاده می نماید.

نمونه محصولات فیدار خاک

 

Algaforce

جلبک دریایی پودری دارای منشاء طبیعی با محتوای اکسین بالا، سیتوکینین ها و اجزای تنظیم کننده رشد آلی، که در شرایط استرس زا یا بسیار سخت جوی به تقویت گیاه کمک می کند و در مرحله گلدهی نیز کاربرد فراوان دارد.

ان پ کا نوتریفر

گیاهان برای رشد اولیه به نیتروژن، فسفر و پتـــاسیم نیاز دارند و کمبود این عنـــاصر در درازمدت موجب کـــاهش رشد و شــــــادابی گیـــاهان می‌شود. کود NPK حــــداقل نیـــاز غذایی گیاهان و درختان را تأمین می‌کند و تغذیه پایه آنها را شکل می‌دهد

اصلاح کننده خاک CU-ACT-H

ســاختــار خاک را بهبود بخشیــده و باعث ایجاد یک محیط مناسب برای کمک به رشد ریشــه و تقویت سیســتم دفاعی گــیاه می گردد. هــمچنین این پودر جــــذب عناصر غذایی را افزایش می دهد.

کلات میکس Chelamix

یک ترکیب بسیار عالی 5 عنصره به صورت پـــودری و کاملا محلول در آب، با محـــتوای بالای ریز عناصر، عمدتا آهن (Fe)، که کلات شده توسط دو عـــامل EDTA و EDDHA که اثر هم افزایی بر جذب آهن دارند. 

کودهای کامل

کودهای کامل (NPK)

یکی از پرمصرف ترین کودهای شیمیایی هستند که برای تامین عناصر اصلی مورد نیاز رشد گیاه در هر شرایطی می توان از آن استفاده کرد. کودهای کامل حاوی عناصر نیتروژن، فسفر و پتاسیم هستند که گیاهان در کل دوره رشد و نمو خود، به آنها نیاز دارد. کود کامل با تامین عناصر فوق به رشد همه گیاهان کمک می کند و از پرمصرف ترین کودهای دنیاست.

کودهای پایه

کودهای پایه (Straight)

کودهای پایه یا استریت، به عنوان ماده غذایی منفرد به محصولات کشاورزی و گیاهان کمک می کنند تا رشد و نمو و تولید خوبی داشته باشند. معمولا کودهای استریت با سایر کودها مخلوط می شوند تا یک کود کامل و مغذی درست شود و در اختیار گیاهان قرار گیرد زیرا مواد مغذی موجود در آنها چندان تکمیل نمی باشد.

تنظیم کننده های رشد

تنظیم کننده های رشد (Stimulators)

مواد تنظیم کننده رشد گیاهی قادر به تحریک، تقویت، و افزایش رشد و نمو محصول هستند. مواد تنظیم کننده رشد گیاهی عملکرد متنوعی را در طیف گسترده ای از محصولات و شرایط رشد گیاهان ارائه می دهند از آن جمله می توان به کمک به جذب بهتر مواد مغذی، رشد و نمو بهتر گیاه، پایداری و مقاومت بیشتر در شرایط تنش های محیطی، حفظ عملکرد بهینه محصول اشاره کرد.

کودهای ماکرو

کودهای ماکرو (Macro fertilizers)

کودهایی هستند که عناصر غذایی پرمصرف اولیه شامل ازت، فسفر و پتاسیم و عناصر پرمصرف ثانویه مانند کلسیم، منیزیم و گوگرد در آن وجود دارد. که این عناصر با نسبتهای مختلف و متناسب با زمانبندی باروری و رشد گیاه مورد استفاده قرار می گیرند.

کودهای میکرو

کودهای میکرو (micro fertilizers)

کود میکرو کودی است حاوی عناصر کم مصرف مانند اهن، بور، مس، منگنز، روی و مولیبدن یعنی عناصری که گیاه به مقدار کم به انها نیاز دارد. کودهای میکرو نقش به سزایی در اطمینان از تغذیه متعادل گیاهان دارند. عناصر ریزمغذی موجود در کودهای میکرو، علاوه بر نقشی که در افزایش کیفی و کمی محصولات کشاورزی دارند، در سلامتی انسان و دام که از گیاهان تغذیه می کنند هم نقش به سزایی دارند.

اصلاح کننده خاک و آب

اصلاح کننده خاک و آب (soil and water conditionor)

شوری و سختی آب و خاک یکی از بزرگترین مشکلات کشاورزی ایران است که با استفاده از محصولات تنظیم کتتده Ph خاک و از بین برنده شوری و سختی آب این مشکل تا حد زیادی برطرف می گردد. اصلاح کننده های خاک به موادی گفته می شود که مشخصات فیزیکی خاک مانند نفوذپذیری،زهکشی، ظرفیت نگهداری اب، هوادهی و ساختار فیزیکی خاک را بهبود می بخشند و در نتیجه موجب رشد و توسعه بهتر ریشه ، جذب بهتر و بیشتر مواد غذایی و نهایتا رشد بهتر محصول می شوند.

تماس با فیدار خاک

جهت اخذ نمایندگی و یا دریافت اطلاعات بیشتر درخواست خود را برای ما ارسال فرمایید. درکمتر از 24 ساعت کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.